Oferta pracy

Online Marketing Specialist

Zakres obowiązków

  • - planowanie kampanii, akcji i działań marketingowych dla klientów
  • - prowadzenie kampanii marketingowych online nastawionych na wymierne rezultaty
  • - budowanie świadomości marek klientów i docieranie do nowych obszarów rynku
  • - rozumienie celów biznesowych klientów i przekładanie ich działania
  • - przygotowanie i realizacja kampanii e-mailowych oraz marketing automation
  • - bieżące zarządzanie i rozwój serwisów internetowych
  • - analizę prowadzonych działań, wyciąganie wniosków oraz rekomandeacje
  • - monitoring trendów rynkowych oraz działań konkurencji naszych klientów
  • - wspieranie rozwoju firmy

Wymagania:

  • - bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • - dobra znajomość programu Excel i umiejętność analitycznego myślenia
  • - znajomość zagadnień z zakresu SEM / SEO
  • - znajomość narzędzi e-marketingu (GetResponse, Brand24, FastTony, itp)
  • - doświadczenie pracy z systemami CMS (Wordpress, Drupal)
  • - rozeznanie w aktualnych trendach marketingu internetowego
  • - predyspozycje do pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym
  • - kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • - umiejętność organizowania i planowania zadań
  • - samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • - samodzielność w nauce obsługi nowych narzędzi
  • - łatwość w obsłudze komputera i biegłość w poruszaniu się po Internecie
  • - odpowiedzialność oraz proaktywna postawa

Oferujemy Ci:

  • - pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się agencji marketingu internetowego
  • - możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy w oparciu o doświadczenie naszego zespołu
  • - udział w konferencjach, targach i szkoleniach branżowych
  • - działanie w młodym i ambitnym zespole
  • - wysokiej jakości sprzęt oraz oprogramowanie ułatwiające realizację zadań
  • - zatrudnienie na umowy o pracę lub B2B