Oferta pracy

PPC Specialist (AdWords)

Zakres obowiązków

  • - tworzenie i zarządzanie kampaniami Google AdWords
  • - tworzenie i zarządzanie kontami Google (AdWords, Analytics, Search Console, Google Merchant Center)
  • - kontrola i optymalizacja kampanii reklamowych, rozwijanie ich i testowanie
  • - efektywne zarządzanie budżetami klientów
  • - kontrola skuteczności reklam, dodawanie słów kluczowych oraz ich testowanie
  • - prognozowanie, planowanie i optymalizacja miesięcznych kosztów w zakresie dostępnego budżetu
  • - tworzenie i wprowadzenie strategii do optymalizacji konwersji oraz wzrostu zysków dla płatnych kampanii reklamowych
  • - tworzenie stron docelowych (landing page) o wysokiej skuteczności konwersji
  • - zwiększanie konwersji poprzez prowadzenie mierzalnych testów A/B dla reklam oraz stron docelowych (landing pages)
  • - wspieranie rozwoju naszej firmy

Wymagania:

  • - dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • - rozumienie zasada PPC oraz stosowanie najlepszych praktyk i technik
  • - rozumienie zasad mechanizmów biznesu online, kanałów marketingowych innych niż PPC
  • - doskonałe zdolności analityczne i raportowe
  • - znajomość narzędzi Google (Analytics, Search Console, Trends, itp)
  • - predyspozycje do pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym
  • - kreatywność i inicjatywa w przejmowaniu odpowiedzialności
  • - umiejętność organizowania pracy własnej
  • - samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • - samodzielność w nauce obsługi nowych narzędzi
  • - łatwość w obsłudze komputera i biegłość w poruszaniu się po Internecie
  • - przejmowanie inicjatywy oraz proaktywna postawa

Oferujemy Ci:

  • - pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się agencji marketingu internetowego
  • - możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy w oparciu o doświadczenie naszego zespołu
  • - udział w konferencjach, targach i szkoleniach branżowych
  • - działanie w młodym i ambitnym zespole
  • - wysokiej jakości sprzęt oraz oprogramowanie ułatwiające realizację zadań
  • - zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B