Oferta pracy

Social Media Manager

Zakres obowiązków

  • - planowanie oraz realizacja strategii w social mediach na rzecz klientów agencji
  • - zarządzanie fanpage, profilami, grupami w różnych kanałach w social mediach
  • - tworzenie atrakcyjnych treści pod Social Media (teksty, zdjęcia, video)
  • - przygotowanie treści na strony internetowe
  • - dopilnowywanie zgodności i spójności treści pomiędzy kanałami online
  • - umiejętności przełożenia celów biznesowych oraz KPI na działania
  • - tworzenie i monitorowanie kampanii reklamowych w Social Media
  • - praca koncepcyjna i współudział w tworzeniu ofert oraz strategii na działania w Internecie
  • - przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
  • - wspieranie rozwoju agencji

Wymagania:

  • - bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • - doświadczenie w tworzeniu angażujących treści
  • - znajomość narzędzi online i social (Power Editor, FastTony, Brand24, Hootsuite)
  • - wysoka kreatywność oraz „lekkie pióro”
  • - doskonałe zdolności komunikacyjne
  • - predyspozycje do pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym
  • - kreatywność i przejmowanie inicjatywy
  • - umiejętność organizowania i planowania zadań
  • - samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • - samodzielność w nauce nowych narzędzi online
  • - odpowiedialność oraz proaktywna postawa

Oferujemy Ci:

  • - Praca przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się agencji marketingu internetowego
  • - możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy w oparciu o doświadczenie naszego zespołu
  • - udział w konferencjach, targach i szkoleniach branżowych
  • - działanie w młodym i ambitnym zespole
  • - wysokiej jakości sprzęt oraz oprogramowanie ułatwiające realizację zadań
  • - zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B